Brak pluginu Flash

Grafika i kreacja reklamowa

Prezentacje multimedialne - tworzymy prezentacje multimedialne na konferencje medyczne dla lekarzy i specjalistów. Dzięki wiedzy z zakresu medycyny oraz doświadczeniu w tworzeniu tego typu projektów, nasze prezentacje cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców. Tworzymy prezentacje na temat: leków i suplementów oraz preparatów medycznych. Realizowane przez nas projekty tworzone są w oparciu o technologię flash oraz video z przeznaczeniem do wyświetlania na dużych ekranach LCD lub projektorach multimedialnych. Użycie podkładu dźwiękowego i odpowiednio dobranego głosu lektora, ułatwia odbiór merytorycznego przekazu. Zapraszamy do kontaktu

Kreacje prasowe - współpraca z doświadczonymi i uznanymi na rynku grafikami pozwala nam zaoferować naszym Klientom profesjonalne kreacje do dowolnej kampanii prasowej. Przy tworzeniu kreacji zapewniamy usługi profesjonalnych fotografów oraz organizację sesji.

Kreacje internetowe - naszym Klientom proponujemy tworzenie bannerów reklamowych, o różnych wielkościach i tworzonych w różnych technologiach.